تبلیغات
 THE EVERLASTING COUNTRY - اسلحه فجر 35-ساخت ایران-قسمت اول
همینطور كه آگاهید نمایشگاه تجهیزات پلیسى ، امنیتى و ایمنى 9 دوره است كه در پایتخت براى نشان دادن دستاورد هاى جدید توسط شركت هاى خصوصى ( اغلب امنیتى و ایمنى ) و كارخانه جات و تاسیسات وابسته به وزارت دفاع همانند : كارخانجات صنایع شیرودى ( در زمینه تولید انواع گلوله هاى رزمى و ورزشى فعالیت میكند) ، كارخانجات سردار كربلایى جعفر ( در بخش تولیدات حفاظتى مانند جلیقه هاى ضد گلوله و تخصصى تر یعنى ضد بمب فعالیت میكند) و همینطور دفتر طراحى تجهیزات رزم انفرادى كه وابسته به صنایع دفاع است (تولیدات اسلحه را در دست دارد) در مصلى تهران برگزار میشود .
امسال تصمیم بر این شد تا سرى به نمایشگاه بزنم و براى شما گزارشى كوتاه و در حد توان براى شما ارتشبانى هاى عزیز اماده كنیم كه دیروز رفتیم و تا توانستیم عكس هاى مفید گرفتیم و به اطلاعات مفیدى دست پیدا كردیم .

در ورود به نمایشگاه اولین چیزى كه به سرعت به دنبالش بودم تا اطلاعاتى از آن بدست بیاورم سلاحى بود كه در روزهاى قبل در نمایشگاه نشان داده شده بود ولى نه اطلاعاتى از آن بود و نه اسمى ، تا اینكه به سمت غرفه دفتر طراحى تجهیزات رزم انفرادى رفتم و عكس هایى كرفته و مطالبى پرسیدم .

جوابى كه توسط یكى از اعضا غرفه به من داد به طور كلى خبر از سلاحى با كیفیت ، 100% داخلى ، استفاده از تكنولوژى هاى روز جهان و مدرن بودن آن بود .
این سلاح بحث بر انگیز اسمش فجر 35 است كه در ظاهر تركیبى از اسلحه هایى مانند فاتح ، كلاشینكوف هاى بهینه سازى شده و گالیل ام4 بود .

این سلاح در طراحى بدنه فوق العاده شبیه گالیل ام4 و فاتح است . همچنین پلتفرمى نزدیك به كلاشنكوف هاى بهینه شده دارد .

از این رو تركیب ظاهرى بسیار مدرن تركیب شده با ریل هاى مصب انواع دوربین + استفاده از متریال با كیفیت + طراحى بسیار شكیل از این سلاح سلاحى با شكل ظاهرى فوق العازه ساخته است .

در بحث فنى نیز این سلاح در بین سلاح هاى داخلى پیشرو است و از اخرین تكنولوژى هاى روز دنیا بهره برده است . این سلاح با وزنى كمتر از 3 كیلو و 300 گرم همچنام از Ak-47 و G3 سبك تر است و حمل و نقلش راحت تر ، بنابراین میتوانیم سلاح جدید را برتر از سلاح هاى عملیاتى نیمه سنگین در حال حاظر در كشور بدانیم .

این سلاح علاوه بر سبكى نسبى نسبت به رقبا از متریال با كیفیت ساخته شده و داراى تجهیزاتى است كه میتواند كارایى هاى سلاح را چندین برابر كند طبقه بندی: ایران،
تاریخ : پنجشنبه 16 مهر 1394 | 11:02 | نویسنده : GHASEM ADO | نظرات

  • paper | ویندوز سون | آنکولوژی

  • کد لوگو حمایت از کشور ایران